Siam Elegance*****

Belek, Turecko

Poloha

Moderní pětihvězdičkový hotel se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže. Od města Belek je vzdálený cca 5 km a od mezinárodního letiště Antalya cca 40 km.

Vybavení

Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, hlavní restaurací, lobby barem, á la carte restauracemi, bary a obchody. V areálu se nachází venkovní bazén, bazén se 3 skluzavkami a vnitřní bazén. Lehátka, slunečníky u bazénu a na pláži zdarma. Ze sportovních aktivit hotel nabízí tenisové kurty, beach volleyball, stolní tenis, fitness, šipky a basketbal. Součástí jsou i animační programy. Dále je možné využít turecké lázně a kadeřnictví. Wifi připojení (za poplatek). Pro děti dětský bazén, miniklub a dětské hřiště.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky disponují vlastním sociálním zařízením, fénem, balkonem, telefonem, SAT/TV, trezorem (za poplatek), minibarem a klimatizací. Wifi připojení. Hotel také nabízí rodinné pokoje (3x plná cena)

Stravování

Ultra all inclusive formou bufetu zahrnuje:

- snídaně, obědy a večeře formou bufetu - pozdní snídaně - snack během dne - noční snack - místní  vybrané druhy alkoholických i nealkoholických nápojů

Termíny zájezdů

Odletová místa

Doprava
Strava
Termín
Nocí
Detail termínu
Cena dospělý

CENY JSOU Z NAŠÍ NABÍDKY LAST MINUTE A JSOU KONEČNÉ!

Maximální obsazenost ve standardním pokoji 2+1, v rodinném pokoji (2+1, 2+2, 3+0, 3+1, 3+2, 4+0, 4+1)
Příplatek za neobsazené lůžko 7 800,- červen, září a 8 800,- červenec, srpen.
V rodinném pokoji se platí 3x plná cena.

Cena zahrnuje:

Cena nezahrnuje:

Cestovní kancelář Krasim Tour. Realizace: © Mathesio, s. r. o. www.mathesio.cz