Royal Palm****

Alanya, Turecko

Poloha

Hotel leží 50 m od známé Kleopatřiny pláže a v centru města Alanya.

Vybavení

V hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, pool bar, beach bar, 2 venkovní bazény z toho jeden se skluzavkami, dětský bazén. U bazénu jsou lehátka, slunečníky zdarma. Zdarma je zde k dispozici stolní tennis, šipky, plážový volleyball, fitness, Wi-Fi a dětský park. Za poplatek minibar – room services, trezor na pokoji, sauna, masáž, peeling, zmrzliny, vodní  sporty, billiard, internetový koutek, lehátka a slunečníky na pláži, obědy a večeře a la carte podávané ve snack baru a beach baru.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky disponují vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem, minibarem (za poplatek), klimatizací, fénem na vlasy, trezorem (za poplatek) a balkónem. K dispozici jsou rovněž rodinné pokoje vybavené vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem, minibarem (za poplatek), klimatizací, fénem, trezorem (za poplatek) a balkónem. Minimální obsazenost u rodinných pokojů jsou 3 osoby. Maximální obsazenost u rodinných pokojů jsou 4 dospělé osoby v jednom pokoji.

Stravování

All inclusive formou bufetu zahrnuje:

nídaně, oběd a večere formou bufetu, pozdní snídaně, snack během dne, místní vybrané druhy alkoholických i nealkoholických nápojů.

Termíny zájezdů

Odjezdová místa

Doprava
Strava
Termín
Nocí
Detail termínu
Cena dospělý

CENY JSOU Z NAŠÍ NABÍDKY LAST MINUTE A JSOU KONEČNÉ!

Maximální obsazenost standardního pokoje 2+0 a 2+1, rodinného pokoje 2+2 nebo 4+0
*V rodinném pokoji se platí 3x plná cena a po té dle kategorie

Cena zahrnuje:

Cena nezahrnuje:

Cestovní kancelář Krasim Tour. Realizace: © Mathesio, s. r. o. www.mathesio.cz