Vážení klienti,

Vážení klienti,
vítejte v jubilejní 25. sezóně. V Bulharsku se stále pohybujeme v oblíbených střediscích Primorsku, Sozopolu, Kitenu, Černomorci, Lozenci, Nesebaru, Svatým Vlasu a na Slunečném Pobřeží. Zde většinou zůstávají osvědčené hotely i nové kapacity. Věříme, že s nimi budete spokojeni. V nabídce jsme zachovali oblíbené kombinované zájezdy na začátku sezóny. Zájezdy vlastní dopravou a pobyty v Turecku budou tentokrát jen na webových stránkách. Další změna je v leteckém dopravci. V roce 2020 budeme létat s leteckou společností Bulgarian Air Charter, se kterou jsme létali již letos z Pardubic. Zájezdy z Prahy, Brna a Ostravy budou na 7, 10, 11, 14 nocí a z Pardubic jen na 7 a 14 nocí.
Pro nejlepší výběr doporučujeme včasný nákup, kdy je ještě neomezený výběr a záloha pouhých 1 000,- Kč/os.
V současné chvíli nabízíme slevu ve výši 1 500,-/dosp. os. za včasný nákup do 31. 1. (tato sleva je již odečtena z cen na stránkách), dále výroční slevu 1 000,-Kč/dosp. os. (tato sleva je již také odečtena z cen na stránkách), dále slevu za opakovanou účast ve výši 500,-/dosp. os. a seniorskou slevu 55+ 500,-/os. 
Upozornění: hotely, které jsou na vyžádání, mají největší slevy do konce roku nebo max. do 31. 1. 2020 a potom se cena razantně zvyšuje. V sezóně jsou pak již většinou vyprodané.
Věříme, že si z letošní nabídky vyberete tu pravou dovolenou a na cestách s naší CK Vám přejeme krásné a neopakovatelné zážitky.
Kolektiv pracovníků CK Krasim tour

Cestovní kancelář Krasim Tour. Realizace: © Mathesio, s. r. o. www.mathesio.cz