567 313 639
Všechny uvedené ceny jsou konečné
Odlety: Praha, Brno, Ostrava, Pardubice

Hotel Playa Blanca

 

HOTEL PLAYA BLANCA**+

TYP ZÁJEZDU: POBYTOVÉ U MOŘE
DOPRAVA: LETECKY

(oficiální kategorie **)

Letecké zájezdy na 8 dní / odlet – přílet Ostrava

 

Poloha: Tento hotel, který má 6 pater se nachází v klidnějším letovisku S'Illot v blízkosti turistického centra. U hotelu se nachází 2 krásné písečné pláže, pláž v S'Illotu je vzdálena cca 250 m od hotelu a pláž v Sa Comě cca 150 m. Transfer z letiště trvá cca 70 minut.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, bazén, bazén pro děti, krytý bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, směnárna, Wi-Fi, TV místnost, parkoviště, trezor.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky disponují vlastním sociálním zařízením, televizí, telefonem, Wi-Fi připojením (za poplatek) a balkonem nebo terasou.

Stravování: Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. Za příplatek 2.400 Kč/týden možnost All inclusive, který navíc zahrnuje obědy formou bufetu, nealkoholické nápoje, pivo, víno místní výroby od 10.00-22.00 hodin.

Sport a zábava: Nabídka výletů, pestrá nabídka vodních sportů na pláži, minigolf, kulečník, sauna.

Termíny zájezdů

Týden navíc mimo sezónu-
Týden navíc v hlavní sezóně-
 

Konečná cena zahrnuje:leteckou dopravu Ostrava – Palma de Mallorca a zpět včetně autobusových transferů letiště – hotel – letiště, 7 nocí ubytování s polopenzí, delegáta, základní pojištění, letištní taxu a služby, bezpečnostní taxu a palivový poplatek.
Konečná cena nezahrnuje:rozšířené pojištění včetně storna zájezdu a případný palivový příplatek. Vláda Baleárských ostrovů přijala zákon o zavedení ekologické daně. Z tohoto důvodu je zavedena povinná pobytová taxa, která platí pro všechny přílety od 1.7.2016. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je cca 0,55 – 2,2 EUR/ osoba/den. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezony změněna.
 
Týden navíc mimo sezónu
Řádné lůžko – dospělý-
Dítě do 6,99 na přistýlce-
Dospělý na přistýlce-
Týden navíc v hlavní sezóně
Řádné lůžko – dospělý-
Dítě do 6,99 na přistýlce-
Dospělý na přistýlce-